Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hoeveel geld geven jullie uit aan supps?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by mascotte View Post
    Het placebo effect heeft me toen pr na pr bezorgd

    Placebo effect, is…….

    Je bent wel weer lekker back on track Mascotte.
    DIVIDE ET IMPERA

    Comment


    • #77
      Originally posted by rain View Post
      Placebo effect, is…….

      Je bent wel weer lekker back on track Mascotte.
      Heb een complete nieuwe homegym voor mn 30 ste verjaardag gekocht = net zoals een echte gym

      Ben nog nooit zo laag in vet geweest en heb de tijd van m'n leven.

      Geen dedication onzin maar geniet van elk moment
      You gotta love yourself ! If you've been training for more then a year and your afraid to show your muscle then ... WHY are you doing it for ? Thats like being a millionaire and still homeless Kali Muscle

      The upper back is the new chest Defranco

      Comment


      • #78
        Visolie is btw onzin. Vis vette vis. Das tig keer beter. Wat zeg ik? Alleen dat is goed. Die olie capsules is allemaal chemisch gemaakt. Hele doc gezien erover. De mensen die er werken moeten t niet.
        een dag niet geleefd..... dan ben je dood

        Comment


        • #79
          Oud topic, maargoed ,

          zit wat meer op de shakes overdag, gemakkelijk te nemen en in de avond ipv kwark.
          verder wat 5htp melatonine magnesium en visolie,

          Comment


          • #80
            Beachboy WoW, dat je dit nog kon terugvinden.....
            On topic: ik gebruik alleen wat whey supplement bij m'n ontbijt, en na iedere krachttraining. Een grote emmer iedere drie maanden. Kost ongeveer 70 Euro, dus iets meer dan 20 Euro per maand.
            Vergeet niet je lachspieren te trainen.

            Comment


            • #81
              haha, ja beetje over het Forum scrollen
              zal ff een berekening maken

              whey 3xp.d (whey + casseine voor gemak even zelfde prijs)
              120 gram per dag kilo = +- 12 euro = 40 eu per maand
              5htp +- 2 euro pm
              melatonine eurotje
              visolie 4 euro
              magnesium 3 euro
              Dus bij elkaar denk 50 euro aan supps per maand.

              addiotioneel :
              protein bars +- 10 euro pm
              Pre workout +- 20 eu pm

              Comment


              • #82
                Whey en multivitamines. Ik koop elke keer een emmer whey isolaat van 5 kg maar ik weet niet hoe lang het duurt voordat die op is. Laten we het houden op 2 scheppen per dag ongeveer. En elke ochtend een vitaminepil.
                I know from teaching hundreds of seminars that the guys who say they have “awesome technique” are usually the biggest disasters—their ego just doesn’t let them see it.
                - Dave Tate

                Comment

                Actieve discussies

                Collapse

                Working...
                X