Bekijk resultaten enquête: Welke noten gebruik jij in je voedingsschema?
- Aantal stemmers
- 30. Je mag niet stemmen in deze enquête
Meerdere antwoorden per stemmer mogelijk.
Weergegeven resultaten: 11 t/m 20 van 23
- 18 January 2011, 21:13 #11Member
- Geregistreerd
- 21 April 2010
- Berichten
- 896
Deze banner verdwijnt als je lid wordt van Bodynet! Meldt je nu snel en gratis aan!
- 18 January 2011, 21:21 #12
- 18 January 2011, 21:35 #13Banned
- Geregistreerd
- 10 February 2008
- Berichten
- 3.882
- 18 January 2011, 21:55 #14
Ik ga geen noten via internet kopen. Elke week staat er een kraampje in het dorp waar ze heerlijke, verse en ongebrande noten verkopen.
"Bodybuilding is a long term commitment and you won’t get the results you want over night. "
- 18 January 2011, 21:58 #15Banned
- Geregistreerd
- 19 September 2009
- Locatie
- scheveningen
- Berichten
- 638
ik ga wel naar de sligro
- 18 January 2011, 23:39 #16
bij mij in de buurt verkopen ze noten van goede kwaliteit voor een zeer zachte prijs (alles ongezouten, en cashews en pindas ongebrand verkrijgbaar):
amandelen: 9,20 per kilo
walnoten: 11,50 per kilo
cashewnoten: 9,20 per kilo
pindas: 5,00 per kilo
paranoten: 9,20 per kilo
aangezien ik op dit moment tot wel 200g noten per dag eet, heb ik een aantal kilos ingeslagen. (vooral amandelen en walnoten vind ik heerlijk).
Ik geloof best dat jullie noten van voortreffelijke kwaliteit zijn. maar bij jullie moet ik bestellen, terwijl ik ze ook hier om de hoek kan kopen. goedkoper als bij jullie, en qua kwaliteit ook goed.
ik houd jullie site gewoon goed in de gaten, en mocht en binnenkort een mooie aanbieding voorbijkomen, dan wel ik best wel eens jullie noten proberen. en mochten deze nou echt van veel betere kwaliteit zijn. dan ben ik ook best bereid om daar iets meer voor te betalen
- 19 January 2011, 08:44 #17Senior Member
- Geregistreerd
- 27 May 2010
- Berichten
- 2.772
Ik koop mijn amandelen voor 8 euro per kilo op de markt
- 19 January 2011, 09:25 #18
Heb een account bij Holland Pharma, een groothandel.
Daar koop ik biologische ongebrande noten en zaden in bulk in. Extreem hoge kwaliteit en goede prijzen.
De site die je hebt gemaakt vind ik erg mooi, en een goed initiatief. Ik zou echter ook graag biologische noten zien.Shitty food will make you look like shit.
http://www.pro-active-medicine.nl
- 19 January 2011, 09:41 #19
Moet ook maar is naar de markt gaan :P
- 19 January 2011, 10:08 #20Junior Member
- Geregistreerd
- 18 January 2011
- Berichten
- 29
Bedankt voor alle reacties!
Extra informatie over noten voor degene die meer willen weten. Zie ook onze voedings-weetjes op www.sportsnuts.nl waar veel heldere informatie wordt gegeven over het branden van noten e.d.
De reden dat in de supermarkten gebrande noten voornamelijk te krijgen zijn en de pinda's en cashewnoten vaak goedkoop zijn is omdat deze in grote hoeveelheden gefrituurd worden in olie. Bij 160 graden waar noten minimaal op gebrand worden gaan inderdaad bepaalde (per noot verschillend) voedingsstoffen verloren. Daarbij komt dat de goedkope gebrande noten waar sommige naar verwijzen eigenlijk in de notenbranche vogelpinda's zijn, kleiner van formaat en door ze te branden en eventueel gezouten aan te bieden is een 'echte' pinda smaak weinig aanwezig. Als deze pinda's niet zo bewerkt zouden worden zouden deze namelijk voor de meeste mensen niet zijn weggelegd. Als je kijkt op de markt bij je in de buurt zie je dat er bijna altijd dezelfde prijs wordt gehanteerd tussen ongebrande en gebrande noten. Tot zover even een kleine informatie aanvulling.
Sports Nuts
Real Food | Real Results
| |
Soortgelijke discussies
-
zoek een dvd om heel je lichaam leniger te maken door te stretchen
door Unox88 in forum OefeningenReacties: 3Laatste bericht: 4 January 2011, 12:46 -
Nieuw schema vanaf maandag beginnen.
door LittleMofo in forum Trainingsschema'sReacties: 10Laatste bericht: 8 February 2010, 13:46 -
1kg aankomen per maand veel?
door nakata in forum Dagelijkse voedingReacties: 43Laatste bericht: 1 May 2009, 20:05 -
Mammoth 2500 Weightgainer 1,1kg TestSize
door bodysupplies in forum SupplementenReacties: 6Laatste bericht: 10 March 2009, 22:32 -
Vanaf na oud en nieuw.
door Iguana in forum AnabolenReacties: 8Laatste bericht: 17 December 2008, 00:57


LinkBack URL
About LinkBacks
Met citaat reageren

Kleding & accessoires