Als dit je eerste bezoek aan Bodynet.nl is, kijk dan even hier. Registreer
je eerst voordat je kunt reageren. Om berichten te lezen klik je op een forum hieronder.
Citaat[/b] (red @ Jul. 11 2004,12:31)]Ze word in ieder geval wel sneller zwanger want daar is het voor gemaakt
Klopt! Pregnyl wekt de eisprong op en die is vervolgens heftiger dan zonder. Ook is bekend dat vrouwen rond de eisprong geiler zijn... Veel plezier, Pieter!
We blijven als groep werken aan het 'whey-gevoel'.
Citaat[/b] (pieter @ Jul. 07 2004,22:09)]het is ook voor de vrouw Curiosio
en ze zetten dan 150 eenheden per dag
wat dat ook moge betekenen??
ik heb amp. van 2500iu
1 iu is een eenheid Pieter.
Heb die stukken van je niet gelezen maar ken de theorie erachter. En sta er totaal niet achter...
Vraag me af wat je vrouw wil bereiken, gezond afvallen en vervolgens slanker en gezond verder leven of alleen maar in korte tijd veel afvallen voor een speciale gelegenheid en daarna weer lekker worden zoals ze nu is?
Probleem met dit soort van 'dieet' is eigenlijk dat het idd werkt, waardoor het dus nog steeds vaak wordt gebruikt.
Zit een hele grote MAAR aan!!
Je verliest gewicht maar helpt tegelijkertijd je hele verbranding volslagen om zeep. Het werkt dus ten eerste maar tijdelijk, het lichaam gaat steeds meer in de 'spaarstand' waardoor het afvallen steeds langzamer gaat.
Ten tweede kun je dit maar heel beperkt doen zonder letterlijk of figuurlijk het loodje te leggen. Je moet weer een keer normaal gaan eten en zodra je dat doet doet vliegen de kilos eraan! Doordat je verbranding nagenoeg stil ligt uiteraard.
En dan heb ik het alleen nog maar over normaal eten, wat niet gaat lukken na zo'n dieet want de drang naar zoetigheid en slechte vetten enzo is enorm door de enorme aanslag.
Met andere woorden, het is slecht voor je, het resultaat is slechts tijdelijk en de kans dat je na verloop van tijd zwaarder bent dan voordat je aan het dieet begon is aanzienlijk.
Wat ze doet moet ze zelf weten maar ik zou haar dit willen vertellen:
ER BESTAAN GEEN SHORT-CUTS!!!!
Niet om groot te worden en niet om af te vallen. Zorg voor een goed, gezond en regelmatig eetpatroon en doe aan sport. Dan kun je het zelfs je hele leven volhouden en blijft je verbranding goed en wordt waarschijnlijk zelfs nog beter.
Op die manier val je weliswaar iets langzamer af maar blijf je vervolgens wel slank én gezond.
Het is net als met bb, als je de motivatie niet hebt om het op langere termijn te bekijken kun je het wel vergeten...
Stallion X Gummies United Kingdom This customer-centric approach has led to continuous improvement and innovation, ensuring that the gummies consistently...
Comment