Mening voedingsschema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mening voedingsschema

    Hallo iedereen. ik ga mezelf even kort voorstellen: ik train momenteel 2 jaartjes en heb al een aantal schema's gevolgd maar ik vind het belangrijk dat ik volledig 100% achter een schema sta. Hiermee bedoel ik dat het kan volhouden en niet om de zoveel tijd weer hoef te veranderen.

    Stats:
    20 jaar
    1m74
    76kg
    Bf: rond de 12%

    Mijn bedoeling met dit schema is rustig aan te bulken omdat het toch winter is nu en later dan weer wat kcal erafnemen om weer te gaan cutten. Mijn onderhoud ligt rond de 2800 kcal.

    Voorafgaand mijn excuses dat ik geen Excel-file voorzie.

    Ook werk ik in ploegeshifte Vroege-Late-Nacht dus mijn uren van eten verschillen wel maar de inhoud niet. Hier dus een vb van mijn schema tijdens mijn vroege shift:

    04u50: 500g Kwark + 20g cashewnoten
    (360 kcal; KEV: 21/43/12)
    07u00: 100g havermout + 500ml halfvolle melk
    (630 kcal; KEV: 87/30/14)
    11u00: 5 sneden Kempisch brood + 100g Kipfilet
    (480 kcal; KEV: 61/38/12)
    14u30: 5 sneden Kempisch brood + 100g Kipfilet
    (480 kcal; KEV: 61/38/12)
    18u00: Avondeten (dit varieert van dag tot dag dus hierbij een gemiddelde
    berekening ivm de kcal en KEV
    (350 kcal; KEV: 50/10/10)
    18u30-19u45: Training
    Na training: 100g havermout + 500ml halfvolle melk
    (630 kcal; KEV: 87/30/14)
    Voor het slapengaan: 500g Kwark
    (250 kcal; KEV: 17/40/3)

    Ook eet ik nog een overige 80g aan cashewnoten doorheen de hele dag op versch tijdstippen wat dan nog is 480 kcal oplevert en KEV: 16/15/36.

    Totaal: 3600 kcal; KEV: 402/244/114.

    Ik had graag reacties op dit schema gehad. Is het goed, niet goed, geef maar commentaar alle is welkom.

  • #2
    Enige reacties ?

    Comment


    • #3
      Goed dat je even bumpt, soms schiet er wel eens iets tussendoor. Het schema ziet er in het eerste opzicht erg goed uit. Ik heb alleen wat vragen/opmerkingen bij de brood/kip-maaltijden. Brood en kipfilet bevatten beiden veel zout, dit kan er voor zorgen dat je veel vocht gaat vasthouden. Je zou bijvoorbeeld een van deze maaltijden kunnen vervangen door een rijst- of pastamaaltijd.
      Status: pakt het weer rustig aan op.

      Comment


      • #4
        Dankje voor je reply eerst en vooral. Ja ik weet dat ik veel brood en vroeger ware die havermoutmaaltijdjes ook nog eens brood met kipfilet, het komt gewoon omdat ik op me werk niet echt tijd heb om echt een pastamaaltijdje te gaan opwarmen, daarvoor moet ik naar de 'keuken' die ver weg is en koud zie ik het niet echt zitten.

        Comment

        Sidebar top desktop

        Collapse

        Actieve discussies

        Collapse

        Working...
        X