2 kilo Whey 80 voor 25.- euro.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 kilo Whey 80 voor 25.- euro.

    Vervallen
    Last edited by Body-Food; 12-12-2007, 11:20. Reason: Deze aanbieding is voorbij.

  • #2
    unflavoured.
    Is dat zonder één of ander lekker smaakje?
    getting back in shape...

    Comment


    • #3
      Goede prijs
      VOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NL

      Comment


      • #4
        Originally posted by Aphasia View Post
        unflavoured.
        Is dat zonder één of ander lekker smaakje?
        Zonder Aspartaam
        Zonder Smaakstoffen
        Zonder Kleurstoffen
        Zonder Verdikkingsmiddelen
        Zonder Conserveringsmiddelen
        Zonder verdere toevoegingen

        Puur Natuur

        Je kunt nu zelf je whey shake lekker maken, mix het met je favoriete drank.

        Comment


        • #5
          het lost wel goed op?
          VOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NL

          Comment


          • #6
            Originally posted by dav1t0 View Post
            het lost wel goed op?

            Instant betekent oplosbaar!!

            Comment


            • #7
              zonder smaakstoffen betekend naar mijn weten dat het geen roggel kost.
              Who's the Chef

              Comment


              • #8
                Het kost geen geld om te maken, dus het is dan inderdaad bruut goedkoop.
                VOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NL

                Comment


                • #9
                  Originally posted by been View Post
                  zonder smaakstoffen betekend naar mijn weten dat het geen roggel kost.
                  Volgens het forum is mijn opstelling vijandig!
                  Last edited by Body-Food; 02-07-2007, 19:34.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by dav1t0 View Post
                    Het kost geen geld om te maken, dus het is dan inderdaad bruut goedkoop.
                    Voor jou kost het inderdaad geen geld, je produceerd het immers zelf!
                    Last edited by Body-Food; 02-07-2007, 19:34.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Body-Food View Post
                      Je kunt nu zelf je whey shake lekker maken, mix het met je favoriete drank.
                      Met rode wijn dan graag.
                      We blijven als groep werken aan het 'whey-gevoel'.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Body-Food View Post
                        Voor jou kost het inderdaad geen geld, je produceerd het immers zelf!
                        Schapenmelk ook wel arme lui's melk genoemd.
                        lol

                        maar als je dit spul serieus probeert te verkopen zou ik toch wat aan je ie**************** vijandige gedrag doen

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Mr. Symmetry View Post
                          Met rode wijn dan graag.
                          Maar dan niet meer dan twee glazen per dag.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by FlyingDot View Post
                            lol

                            maar als je dit spul serieus probeert te verkopen zou ik toch wat aan je ie**************** vijandige gedrag doen
                            Hou er wel rekening mee dat leden commentaar op de producten mogen geven, dit houdt in dat je ook negatieve reactie's kunt krijgen op bepaalde supplementen. Respecteer dit.

                            Als er een onderbouwd commentaar op het product zou wezen dan heb ik daar geen moeite mee. Negatieve reactie's met domme opmerkingen, daar kan ik geen respect voor op brengen.

                            Comment


                            • #15
                              Ik zeg helemaal niks negatiefs, het kost gewoon niks om te maken, aangezien het weglekt bij het maken van kaas. Verder vind ik 12,50 per kilo een redelijk goede prijs, dat zei ik ook. Dus wat is je probleem nu?
                              VOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NLVOEDINGSBEHOEFTE.NL

                              Comment

                              Sidebar top desktop

                              Collapse

                              Actieve discussies

                              Collapse

                              pornvideoshd.net
                              antalya escort
                              Antalya Escort
                              sikis
                              pendik escort
                              eskisehir escort porno
                              gaziantep escort
                              Working...
                              X