Hoe Word Je Sneller.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by R2D2 View Post
    Met gebruik van anabolen..
    Of een zeer hoog testosteron niveau van nature? Negers hebben dat vaak namelijk. Kijk naar die Lukaku (voetballer). Die zag er op zijn 16e uit als een volwassen vent van 25.
    Train hard or go hormone

    Comment


    • #62
      Originally posted by Toph View Post
      Of een zeer hoog testosteron niveau van nature? Negers hebben dat vaak namelijk. Kijk naar die Lukaku (voetballer). Die zag er op zijn 16e uit als een volwassen vent van 25.

      Zou kunnen.
      Kijk de documentaire eens over de ' vuile sprint van '88 '
      Vooral de conclusie van de dopingcontroleur op het einde is interessant; wat hij met de huidige technieken is tegengekomen op stalen die nog steeds beschikbaar zijn..

      Linford Christie is daarna ook nog betrapt op Nandrolon.
      Purist
      Verzuren zonder kuren
      ...ilse weet alles...

      Comment


      • #63
        Originally posted by Toph View Post
        Of een zeer hoog testosteron niveau van nature? Negers hebben dat vaak namelijk. Kijk naar die Lukaku (voetballer). Die zag er op zijn 16e uit als een volwassen vent van 25.
        Voetballers uit Afrikaanse landen, met name Nigeria, dat is een verhaal apart. Daar wordt vaak gesjoemeld met de leeftijden van spelers. Er wordt daar zelfs gegrapt over echte- en voetballeeftijd.

        Er was in Nederland ook een Nigeriaanse oud-international bij een eredivisieclub waarvan vermoed werd dat hij veel ouder was dan wat in zijn paspoort stond. In VI maakte v.d. Gijp daar nog grapjes over, hij zei dat die gast niet vooruit te branden was.
        I know from teaching hundreds of seminars that the guys who say they have “awesome technique” are usually the biggest disasters—their ego just doesn’t let them see it.
        - Dave Tate

        Comment


        • #64
          Ik heb me hierin ooit redelijk verdiept (krachttraining als ondersteuning van topsport, krachttraining ter verhoging van vertical jump, krachttraining ter ondersteuning van sprint snelheid).



          ik heb toen heel veel materiaal gelezen op dit gebied. Een reeks goede artikelen in het nederlands op dit gebied zijn afkomstig van ton leenders (zelf 11 maal nationaal kampioen gewichtheffen, van 1986 tot 1996 docent bij de KNAU, specialisatie krachttraining/vrije halter training en begeleid tientallen topsporters/teams met krachttraining).



          Dit is de reeks artikelen:
          http://www.tonleenders.nl/files/Krachttraining_1.pdf
          http://www.tonleenders.nl/files/Krachttraining_2.pdf
          http://www.tonleenders.nl/files/Krachttraining_3.pdf
          http://www.tonleenders.nl/files/Krachttraining_4.pdf



          Dus TS ga deze zeker lezen. zul je een hoop van opsteken.
          ---------------------------



          Onderstaande wat ik schrijf heeft betrekking op high bar squats.

          Hoewel ik een voorstander ben van full squats in het algemeen, ben ik het toch eens met de mensen die zeggen dat fullsquats NIET perse gedaan moeten worden om sneller te worden (of zelfs de maximaal mogelijke snelheid te behalen). Al kunnen ze wel gebruikt worden.



          Afhankelijk van de lichamelijke eigenschappen (torso lengte, been lengte) en gewrichts mobiliteit en flexibiliteit (wat maar tot een bepaald punt verbeterd kan worden en deels lichamelijk vastligt), is een bepaalde vorm en diepte van squatten beter geschikt voor dit lichaam.



          de juiste diepte is dus niet altijd fullsquat diepte, maar zo diep mogelijk als je kan, met een behoud van juiste vorm en uitvoering (arch onderrug, spanning op bovenrug, borst vooruit, torso vrij vertikaal).



          De juiste diepte is dus afhankelijk van de persoon in kwestie en zijn lichamelijke bouw, flexibiliteit en capaciteiten.



          let wel op: de meesten denken dat ze 90 graden squatten maar squatten enkel partial reps. vaak denken mensen dat ze fullsquats doen, maar doen eigenlijk gewone 90 graden squats.



          film jezelf en kijk film in slow motion. zoek het laagste punt van je rep op en zet film stil. kijk daar waar de heup "breekt" (bovenkant bovenbeen). dit punt moet 1 centimeter lager zijn als de knie. dit is een 90graden squat. bij een full squat ga je een stuk dieper.

          ------------------------------------



          Dat full rom bewegingen de basis zijn voor je training (waarbij full rom refereert naar bovenstaande uitleg), betekent niet dat men enkel full rom bewegingen hoeft te maken. Het is niet dat je moet kiezen.


          zie het als een gereedschapskist met allemaal stukken gereedschap erin. full rom squats zijn 1 van deze gereedschappen die men kan gebruiken. maar ook paralell en partial squats KUNNEN hun rol hebben in een bepaalde fase van de krachttraining (en moet men ook zien als stukjes gereedschap). partial reps worden bijvoorbeeld ingezet om een extra overload te creeren op het bovenste gedeelte van de squat.

          andere mogelijke tools zijn bijvoorbeeld het gebruik van chains en bands. daarmee kun je zorgen voor een full rom, maar tevens een overload op het bovenste gedeelte van de squat creeren. (inzettten op de laatste weken van een krachtfase).

          -----------------------------------



          Sprintsnelheid is meer afhankelijk van het vermogen van de glute en de hamstrings, als van de quads. Het is dus belangrijk om een trainingsprikkel te creeren in een juiste verhouding, die de grootste overdracht naar de specifieke sport heeft.



          je kan full squats doen + voorslaan + RDL (Full squats leggen van nature al meer nadruk op glute/hams).



          Mocht iemand niet in staat zijn om full squats te doen en daarom zijn glute/hamstrings minder te prikkelen met squats, kun je ook 90 graden squats doen + voorslaan + RDL + 1 andere hamstring oefening.



          Het kan dus allebei evengoed werken. Welke keuze gemaakt wordt is afhankelijk van allerlei factoren, waaronder eerder genoemde argumenten, maar ook voorkeur en capaciteiten van de sporter zelf en de coach spelen een rol.

          ----------------------------------



          Een groot voordeel van full squats zijn dat je een gelijke trainingsprikkel kan bereiken met een lager gewicht. Werken met lagere gewichten zorgt minder snel voor blessures (mits uitvoering correct is in beide gevallen).
          -----------------------------



          Wat misschien veel belangrijker is:

          Als je de artikelen van ton leenders hebt gelezen, snap je ook dat de sterkste atleet op squat, niet perse de snelste atleet is. Het gaat erom wie het meeste vermogen kan leveren. vermogen = kracht x snelheid.



          Hoe snel moet er hoeveel kracht geleverd worden in deze sportspecifieke situatie? Hoe lang moet deze kracht aanhouden? welke piekbelastingen komen daarbij vrij in welke fase, en hoe kan men dit vertalen naar krachttraining (ter ondersteuning van de sport)?



          - Hoe moet er getraind worden (houding, vorm, hoe snel)
          - Welke oefeningen kiest men?
          - Hoe zwaar moet er getraind worden? (hoeveel % van huidig 1rm).
          - Welk volume per training (hoeveel sets, hoeveel reps per set)
          - Hoeveel volume/trainingen per week?



          EN dit kan ook weer afhangen van:

          - Hoeveel ruimte is er voor ondersteunende krachttraining (buiten normale trainingen, welke toch de prioriteit hebben)?
          - Hoe past krachttraining in het totaalplaatje (werk, voeding, supplementatie). etc etc etc.


          dat is in mijn opinie veel belangrijker als de discussie:
          fullsquat vs 90 graden squat

          ---------------------------------


          Hoop dat ik wat nieuw licht heb geschenen op deze wellus nietus discussie. Input van mensen die er ook veel vanaf weten is ook welkom. kan namelijk nog een leuke discussie worden.
          More knowledge will just increase your potential. For this potential to be manifested, the knowledge must be applied!

          Comment


          • #65
            Originally posted by R2D2 View Post
            Met gebruik van anabolen..
            Ik wist niet ie ooit gepakt was op gebruik van anabolen steroiden?
            "You are what you eat..."
            That's strange I don't think I've eaten any sexy beasts today...

            Comment


            • #66
              Jawel, maar blijft toch een held. Zeker gezien achteraf iedereen pakte in die tijd
              Begeleiding nodig bij voeding en /of training?

              Comment


              • #67
                Originally posted by R2D2 View Post
                Zou kunnen.
                Kijk de documentaire eens over de ' vuile sprint van '88 '
                Vooral de conclusie van de dopingcontroleur op het einde is interessant; wat hij met de huidige technieken is tegengekomen op stalen die nog steeds beschikbaar zijn..

                Linford Christie is daarna ook nog betrapt op Nandrolon.
                Maar goed dat ze 99% van de fora niet gaan testen dan

                Maar gaat het nu om hoe iemand sneller kan worden via training of gaat het over gebruik van?
                "You are what you eat..."
                That's strange I don't think I've eaten any sexy beasts today...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by pescatore View Post
                  Jawel, maar blijft toch een held. Zeker gezien achteraf iedereen pakte in die tijd
                  Iedereen gebruikt aan de top, sommigen ontspringen de dans, en idd Linford was een van me favorieten, hoe hij zich concentreerde was prachtig, Ben Johnson vond ik evengoed een held, aan die top gebruiken ze allemaal.
                  "You are what you eat..."
                  That's strange I don't think I've eaten any sexy beasts today...

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Robbie1970 View Post
                    Maar goed dat ze 99% van de fora niet gaan testen dan

                    Maar gaat het nu om hoe iemand sneller kan worden via training of gaat het over gebruik van?
                    De discussie moet hier natuurlijk gaan over hoe iemand sneller kan worden via training.
                    Ik haakte enkel in op de opmerking:
                    overigens leuk om te zien hoe gespierd Linford was met nog een behoorlijk gewicht, hele jaar door op minder dan 5% en dan nog kracht en snbelheid gainen, weer een bewijs dat je op een laag vet% kan bouwen

                    Overigens gaat bijna de hele discussie over hoe je best kunt squatten voor een sprint, maar andere vormen van (been)training waar je sprintsnelheid mee kan winnen worden niet benoemd.

                    Een stukje literatuur gevonden over de verschillende fases van een sprint: (start/acceleratie/maximumsnelheid/decelaratiefase)

                    http://www.dekinesist.nl/data/Litera...e%20versie.pdf
                    Purist
                    Verzuren zonder kuren
                    ...ilse weet alles...

                    Comment


                    • #70
                      Goeie shit Dyno, ook mooie weergaves van de relativiteit tov van prestaties en omstandigheden. Nice!
                      Begeleiding nodig bij voeding en /of training?

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by pescatore View Post
                        Goeie shit Dyno, ook mooie weergaves van de relativiteit tov van prestaties en omstandigheden. Nice!
                        is idd een leuke reeks artikelen. vooral als KT niet je hoofdsport is, maar puur ter ondersteuning van een andere sport dient.
                        More knowledge will just increase your potential. For this potential to be manifested, the knowledge must be applied!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by dynobet View Post
                          is idd een leuke reeks artikelen. vooral als KT niet je hoofdsport is, maar puur ter ondersteuning van een andere sport dient.
                          Ik weet ondertussen niet meer in welke categorie ik val haha. Maar het zet je wel aan het denken. Ik was er ook van overtuigd dat bepaalde oefeningen hoe dan ook voor progressie zouden zorgen. Hoewel de KT die ik vroeger heb gehad specifiek op voetbal gericht wel lichter was.

                          Ik concludeer wel dat souplesse/snelheid in principe voorrang heeft op max aantal kg's. Aangezien ik meer nadruk leg op de functionaliteit van benentraining dan op massa zit ik in dat licht wel te denken of het wellicht niet beter is op 70% te gaan squatten. Ga eerst maar eens wat meer in verdiepen.

                          Daarnaast opvallend wat de man te melden heeft over deadliften vond ik.
                          Begeleiding nodig bij voeding en /of training?

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by R2D2 View Post
                            De discussie moet hier natuurlijk gaan over hoe iemand sneller kan worden via training.
                            Ik haakte enkel in op de opmerking:
                            overigens leuk om te zien hoe gespierd Linford was met nog een behoorlijk gewicht, hele jaar door op minder dan 5% en dan nog kracht en snbelheid gainen, weer een bewijs dat je op een laag vet% kan bouwen

                            Overigens gaat bijna de hele discussie over hoe je best kunt squatten voor een sprint, maar andere vormen van (been)training waar je sprintsnelheid mee kan winnen worden niet benoemd.
                            Er zijn veel abndere mensen op de fora die nog meer gebruiken waarschijnlijk die geloven dat je moet bulken om te groeien, of dat nu met gebruik of zonder is maakt niks uit, ik laat mensen naturel ook in hun dieet fase massa winnen

                            Daarom plaatste ik Plyo training, het is een balans zoeken van plyo, kracht, snelheid en explosiviteit trainen meer niet, ben voor me werk vroeger veel bij duitse athleitiek trainers geweest en die liepen altijd al voor en deden dit altijd al.
                            Je moet nog steeds talent hebben, zowiezo hebben negers een andere bouwen als je kijkt naar hun benen, hun zwaartekracht punt ligt heel anders dan bij blanken, daarom zijn negers op een sprint superieur tov de blanke sprinters.
                            "You are what you eat..."
                            That's strange I don't think I've eaten any sexy beasts today...

                            Comment


                            • #74
                              Daarom zie je ook nooit donkere mensen in het zwemmen. Liggen te diep in t water.
                              Begeleiding nodig bij voeding en /of training?

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Robbie1970 View Post
                                zowiezo hebben negers een andere bouwen als je kijkt naar hun benen, hun zwaartekracht punt ligt heel anders dan bij blanken, daarom zijn negers op een sprint superieur tov de blanke sprinters.
                                Het zijn veelal mensen van Westafrikaanse afkomst die het goed doen als printers, niet Afrikanen in het algemeen. Afrikanen die uit het oosten of uit het zuiden van het continent komen hebben nauwelijks successen behaald in het sprinten.

                                Een pygmee uit Centraal Afrika is ook een Afrikaan en hetzelfde geldt voor de Masai of Nandi. Zij hebben allemaal een donkere huidskleur maar anatomisch gezien zijn ze heel verschillend.

                                Het gaat dus om een kleine subset van mensen uit Afrika met een donkere huidskleur.
                                I know from teaching hundreds of seminars that the guys who say they have “awesome technique” are usually the biggest disasters—their ego just doesn’t let them see it.
                                - Dave Tate

                                Comment

                                Actieve discussies

                                Collapse

                                Antalya Escort
                                sikis
                                İstanbul Escort
                                istanbul escort bayan
                                sisli escort beylikduzu escort bayan
                                antalya escort atakoy escort
                                umraniye escort bayan
                                Very sweethearts get banged by pretty pals Баба посидела анусом на крепком стояке fotos de vaginas sexis
                                mariobet giriş betist giriş restbet giriş zbahis royalbet
                                otobet
                                deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler
                                deneme bonusu veren siteler
                                deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
                                mobilbahis giriş rokubet giriş
                                bonus veren siteler
                                deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler
                                bonus veren siteler
                                casino siteleri
                                casino siteleri
                                alanya escort gaziantep escort gaziantep escort gaziantep escort mersin escort
                                bonus veren siteler
                                deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
                                casibom giriş betturkey
                                Working...