Originally posted by dynobet
View Post
Het schrijven van 1 grote BN guide
Collapse
X
-
Originally posted by Falstyr View PostMaak maar eens zo'n uitgebreide guide die overzichtelijk is en door de meeste "experts" wordt goedgekeurd. Dan kunnen we daarna alle huidige sticky topics verwijderen.
Het forum doel zal het niet voorbij gaan. Als er nieuwe info is kunnen we daar altijd een discussie over voeren met bronnen om vervolgens te leren en aanpassingen te maken in deze cloud-service.
Het forum deel bestaat toch alleen maar uit dezelfde onzin die zich in cirkels afspeeld. Elke 3 maanden begint het verhaal weer van voor af aan. Enorm voorspelbaar en je hebt er toch niks aan. Dan liever 1 goede guide en dat er daarna niet meer over die oppervlakkige onzin gepraat hoeft te worden. Uitzondeirngen daar gelaten.
Het forum dient toch als discussie-plek van alles wat met je body te maken heeft en eromheen hangt, en niet om keer op keer uit te leggen dat je geen roid rage krijgt van creatine...
Originally posted by dynobet View PostIk ben van mening dat het herschrijven/opschonen/up to date maken van de huidige stickys een beter idee zou zijn.
-
Setupje komt eraan trouwens heb al een klein teampje gevormd en we zijn druk bezig,geduld is een schone zaak
Comment
-
Mooi initiatief.
Wel van belang om duidelijk grenzen te stellen vwb welke info er in verwerkt gaat worden, anders heb je een handboek waar niemand wijzer van wordt.
Hier kan best (de juiste) info uit de stickies mede voor gebruikt worden.
Misschien handig om in het handboek verwijzigen te maken naar een BN-wiki.
Daarbij lijkt mij dat er altijd ruimte zal blijven voor discussies op BN, als het handboek een richtlijn aangeeft (?) en er in dat geval dus altijd ruimte blijft voor andere inzichten.
En bij een handboek kan natuurlijk eens in de zoveel tijd een 'nieuwe druk' worden uitgebracht.
Zo zou ik het zien.PuristVerzuren zonder kuren
...ilse weet alles...
Comment
-
Originally posted by Patriciaaa View PostMooi opzetje van gisteren. Lekker luchtig, en belooft al veel goedsDes te meer gaan we ons best doen dit te realiseren.
Tot dusver;
~Er is een team gevormd van 3 mensen bestaande uit Dexie Pescatore en ikzelf om de eerste vorm te gaan geven, dit team gaat de komende week aan de slag de richtlijnen uit te zetten waarbinnen het geheel geschreven gaat worden, er zijn een aantal momenten overeengekomen om hieraan met zijn 3en te gaan puzzelen.
~Er staat inmiddels een wiki online ( http://justworkout.nl/wiki/ ) waarop wij voorlopig gaan werken.
~Dit betekend dus dat er een wiki-structuur zal ontstaan waardoor op overzichtelijke wijze zowel basisinformatie als diepgaande informatie gestructureerd kan worden (lees: makkelijk toegankelijk)
~We hebben besloten zoveel mogelijk 'body-gerelateerde' informatie te verwerken en wetenschappelijk te onderbouwen d.m.v. verwijzingen naar onderzoeken.
Meer krijgen jullie dus spoedig te horen en zal ook op de wiki te lezen zijn, feit dat het verhaal iets uitgelopen is; als men samen werkt moet men ook samen met een verhaal komen waar iedereen zich in kan vinden, daar gaat natuurlijk iets meer tijd in zitten.
Jullie horen spoedig meer
Comment
-
Originally posted by aktito View PostBedankt voor de motivatie, niks motiveerd mij en de anderen meer dan mensen die vanaf de zijkant schreeuwen dat het niks wordtDes te meer gaan we ons best doen dit te realiseren.
Iedereen die dusver over de jaren een poging waagde begon met goede moed en bereikte nooit het einddoel. Daarom dat we nog met zoveel troep en stickies zitten opgescheept
Comment
-
-
Ja is cool man, geen speld tussen te krijgen. Maar iemand doet vrijwillig een inspanning zonder eigenbelang en zonder spatjes. Probeer als je er niet voor bent ook niet altijd maar anti te zijn denk ik dan.
Daarnaast is het altijd maar diezelfde intonatie en dat gezever. Ik snap dat je haar kent uit de gym enzo en ik vind het een goede eigenschap dat je voor mensen opkomt, maar open je ogen ook een beetje..Last edited by pescatore; 09-10-2012, 14:19.Begeleiding nodig bij voeding en /of training?
Comment
Sidebar top desktop
Collapse
Actieve discussies
Collapse
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Zercher hindu squat:
- 50kg 12x
- 60kg 6x
Back extension:
- BW 50x
- One legged back extension...-
Kanaal: Trainingslogjes
20 uur geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
SSB squat:
- 100kg 4x
One legged calf raise:
- BW 26x, 20x
Superset met
DB full ROM side...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 115.5kg 5x
- SSB hindu squat: 30kg 20x
Deficit SL DL:
- 130kg 4x
- 110kg...-
Kanaal: Trainingslogjes
5 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 105kg 3x
- hindu squat BW 60x
Safety bar goodmorning:
- 50kg 12x...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Zercher hindu squat:
- 50kg 2x6
- 50kg 1x8
Safety bar back extension:
- 40kg 1x
- BW 40x...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
Safety bar squat:
- 100kg 3x
One legged calf raise:
- BW 25x, 18x
Superset met
Lu side raise:...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 115kg 3x
- SSB hindu squat:25kg 20x
Deficit SL DL:
- 122.5kg 3x
- 102.5kg...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 102.5kg 6x
- hindu squat BW 55x
Safety bar goodmorning:
- 40kg 20x...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Zercher hindu squat:
- 40kg 3x10
Safety bar back extension:
- 45kg 2x
- BW 35x
Military...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
Safety bar squat:
- 92.5kg 11x
-box goblet squat 8kg 30x
One legged paused calf raise:
- BW 22x...-
Kanaal: Trainingslogjes
3 weken geleden -
Tag Cloud
Collapse
Comment