Als dit je eerste bezoek aan Bodynet.nl is, kijk dan even hier. Registreer
je eerst voordat je kunt reageren. Om berichten te lezen klik je op een forum hieronder.
Mijn triceps liepen eerst ook achter, maar dit betekent niet dat je meteen heel veel tricepsoefeningen moet gaan doen. 3 isolatie naast compound oefeningen waar je triceps meetraint is imo teveel. Ik hield mij gewoon aan de compound oefeningen en heb eigenlijk nooit oefeningen als pushdowns gedaan en toch zijn mijn triceps sterker geworden.
Ik zal het even met mijn begeleider over hebben. Eens zien waarom hij dus zoveel isolatie oefeningen voor mijn triceps heeft ingepland Zelf voelt het voor mij niet als een overkill oid maar ben nu wel benieuwd door jou argument naar wat hij als reden heeft.
Was met mijn vriendin en we kwamen nogal laat op start, bulkschema vandaag niet gelukt. Sowieso altijd moeite met vakantie's en weekenden i.v.m. later op staan e.d. maar het gaat steeds beter en de goede kant op.
Sportschool sluit in het weekend om half 5 kwart voor 5 en wilde rond half 3 met de auto gaan. De accu van mijn vriendin haar auto was leeg dus dat werd duwen en om even de accu op te laden 20-30 minuten even rijden dus we waren er rond een uurtje of 3, even snel omkleden en gaan! Werd al een beetje hyper toen ik de auto uit stapte en had nogal een haastig gevoel en wilde lekker knallen.
Rug: Pullups gingen kut, kan gewoonweg nog steeds geen 3x10 uitvoeren. Kwam de eerste keer op 8, vervolgens op 5 en daarna nog eens 5. Daarna even om toch nog mijn voldoening te halen even wat lat-pulldowns gedaan 40 12x en 50 12x. Barbell rowing 3x10 ging lekker in vergelijking met de pullups, 30kg - 35kg - 35kg Dumbbel rowing 3x10 14kg - 15kg - 15kg Hyperextensions 3x10, lichaamsgewicht + schijf, ging ook lekker, 10kg - 10 kg - 15kg, hierna wel een last van mijn onderrug vanwege een eerdere blessure waar ik tot 2-3 maanden geleden bij de fysio voor liep. Had helaas te weinig fysio behandelingen in mijn zorgpakket dat ik zo af en toe wat oefeningen zelf moet doen die ik van hun heb mee gekregen om mijn onderrug+stabiliteit te verstevigen. Maar wil toch wel progressie boeken betreft mijn onderrug. Vervelende dat dit altijd ten koste gaat van mijn Squat en Deadlift.
Biceps: Biceps curl (ez-bar) 3x10 geen idee hoeveel de ez-bar weegt. Gewoon maar de schijven in kg's meegeteld: 15kg - 20kg en vervolgens 22kg. Incline dumble curl 3x10 gingen zwaar k*t, boek hier maar weinig progressie mee: 10x10 - 12x8 - 12x8, telkens als ik rond de 8 zit krijg ik mijn linkerarm gewoon niet meer omhoog
Benen: Squats 3x10 gingen goed los gedaan zonder rek: 60kg - 70kg en met genoeg zelfvertrouwen 80kg gedaan en hiermee weer een stapje verder naar de 100kg gekomen! Full deadlift 3x10 50kg - 60x8, kreeg toen teveel last van mijn onderrug maar wilde toch aan mijn 3 sets komen dus 50kg gepakt en 10x gedaan. Wel moeite om hem nog netjes uit te voeren. Leg press, maar dan voor de kuiten 3x10 140kg - 160kg - 180kg
Buik:
niet gedaan, was inmiddels al 5 over half 5.
Voelde als een gehaaste training en het zweet stond in mijn naad. Beetje een 'down' momentje toen ik thuis kwam maar na een lekkere douche en daarna een warme avondmaal hete kip weer opgeladen.
Dat was het dan, morgen mijn rustdag pakken en di/wo trainen, daarna vrij/za zodat ik de volgende week weer ma/di en do/vrij kan pakken en zo weer routine erin kan krijgen
Ik hield mij gewoon aan de compound oefeningen en heb eigenlijk nooit oefeningen als pushdowns gedaan en toch zijn mijn triceps sterker geworden.
Dan kan je je ook afvragen of jij je borst oefeningen niet teveel met je triceps doet. Net als wanneer mensen klagen dat na een rugoefening je biceps op zijn, de kans is dan groot dat je de oefening teveel met biceps doet. En dan heb je in plaats van 3 tricep/bicep oefening er ineens 6, en ja, dat is wel teveel.
Kan natuurlijk ook zijn dat triceps bij jou gewoon sowieso lekker gaat, maar het is wel iets waar vaak fouten mee gemaakt worden.
Passion is: pushing yourself when no one else is around
Dan kan je je ook afvragen of jij je borst oefeningen niet teveel met je triceps doet. Net als wanneer mensen klagen dat na een rugoefening je biceps op zijn, de kans is dan groot dat je de oefening teveel met biceps doet. En dan heb je in plaats van 3 tricep/bicep oefening er ineens 6, en ja, dat is wel teveel.
Kan natuurlijk ook zijn dat triceps bij jou gewoon sowieso lekker gaat, maar het is wel iets waar vaak fouten mee gemaakt worden.
Wat ik bedoelde te zeggen is dat sommige mensen een shitload aan oefeningen gaan doen als een bepaalde spiergroep achterloopt, terwijl als je gewoon op de basisoefeningen focust de spiergroep vanzelf bij zou moeten lopen. Naar mijn mening zijn 3 isolatie oefeningen naast de compound oefeningen als bp, incline (d)bp, dips/cgbp overbodig. Ik zeg niet dat je helemaal geen isolatie oefeningen moet doen, maar 3 is wel wat veel, zeker als je zo'n workout 2x per week doet.
Ik ben het met je eens dat er wel fouten gemaakt worden wat betreft uitvoering van oefeningen zoals teveel biceps gebruiken bij rug en triceps bij borst. Misschien gebruik ik mijn triceps inderdaad teveel bij borstoefeningen
Hahaha ja als iemand maar door en door kan gaan, dan kan je net zo goed vraagtekens bij de intensiviteit zetten. Al vind ik 3 ook weer niet als zoveel klinken, maar 'téveel' schiet ook niet op nee
Passion is: pushing yourself when no one else is around
Was met mijn vriendin en we kwamen nogal laat op start, bulkschema vandaag niet gelukt.
Wat is nou een bulkschema, wat moet ik me daarbij voorstellen?
I know from teaching hundreds of seminars that the guys who say they have “awesome technique” are usually the biggest disasters—their ego just doesn’t let them see it. - Dave Tate
Wat ik bedoelde te zeggen is dat sommige mensen een shitload aan oefeningen gaan doen als een bepaalde spiergroep achterloopt, terwijl als je gewoon op de basisoefeningen focust de spiergroep vanzelf bij zou moeten lopen.
Hier ben ik het mee eens, heb ook niet gezegd dat mijn triceps achterlopen Het was gewoon een feit dat ik een tijdje weinig trainde en ik o.a. kracht af nam in mijn armen.
Schouders: Neck press in de squatrek 3x10 30kg - 35kg - 37,5kg Upright rowing 3x10 30kg - 32kg - 34kg. Bend over raise met de borst op een schuin bankje 3x10 4kg - 5kg - 5kg.
Buik: Side bend met dumbell 3x10 26kg - 26kg - 26kg Roll away crunch 4x10 Crunches 4x20
Lekkere training, geen tegenslagen
Trainingsdagen veranderd naar woe/do en za/zo i.v.m. het feit dat ik nu 2 projecten moet maken doordat ik een switch heb gemaakt binnen mijn opleiding. Hierdoor heb ik doordeweeks wat meer tijd nodig.
Biceps: Iemand enig idee hoeveel zo'n ez bar weegt eigenlijk?
Biceps curl (ez-bar) 3x10 enkel schijven geteld: 20kg - 22kg - 24kg
Incline dumble curl 3x10 9kg-9kg-9kg, langzaam uitgevoerd maar ontevreden over het gewicht =(
Benen:
Full deadlift 3x10 50kg - 55kg - 60kg
Squats 3x10 gingen lekker! 70kg - 80kg - 90kg, binnekort een poging om de 100 te halen.
Leg press, maar dan voor de kuiten 3x10 160kg - 180kg - 190kg, was het zwaarst wat op de machine te doen is. Nooit echt een voldaan gevoel bij als ik hiermee klaar ben. Vind het beetje een bout oefening omdat het te makkelijk gaat.
Za: Borst: Bench Press, was druk dus kon de dbp niet doen 3x10, 60kg - 70kg - 75kg Flyes3x10 14kg-15kg-16kg Chest dipping 3x10
Schouders: Neck press in de squatrek 3x10 35kg - 40kg - 40kg Upright rowing 3x10 30kg - 32kg - 34kg. Bend over raise met de borst op een schuin bankje 3x10 4kg - 5kg - 5kg.
Benen: Full deadlift 3x10 50kg - 60kg - 60kg Squats 3x10 80kg - 90kg - 90kg Seated calve raises 3x10, opgezocht op internet maar niet echt een oefening waar ik warm van werd.
Woensdag trainen overgeslagen, hopende dat vrijdag geheel opgeknapt zou zijn. Gedeeltelijk gelukt, alleen merk ik erge krampen rond m'n linker kuit /...
Trenabol Inj 1 Amp is a strong energy booster that is designed to enhance your strength, endurance, and overall workout performance. Engineered for athletes...
Comment