je doet een in intramusculaire injectie in je kuit ?
1e Kuur / Test-E(500)+Bold(500)+Winny(40)
Collapse
X
-
-
-
Vandaag borst en biceps getraind. Ging weer beter dan vorige week maar toch nog beperkt door schouder maar steeds minder.
Incline db press
12x14
12x22
10x26
7x30
Flat db press
12x22
10x24
8x26
Decline db press
12x22
10x24
Incline db flys
12x12
12x14
Decline cable flys
16x9
12x14
Incline cable flys
14x9
12x14
Barbell curl (wide grip)
12x18
10x23
9x28
Hammer curls
12x12
10x14
9x14
Alternate dumbell curls
16x10
14x10
Biceps gingen matig.. zat niet veel power in op 1 of andere manier.."The only thing worse than failing is not trying."
Comment
-
Maak me nu wel zorgen over de weight gains.. ik ben omhooggegaan met mijn voeding en eiwitinname.. de honger is nergens meer te vinden sinds ik op de 2e vials ben overgegaan en ik ben ook al een paar dagen niet meer geil..
Heeft het misschien met de arimidex te maken?
Elke keer als ik overstap op 0,5mg om de dag worden tepels weer gevoeliger maar lijk ik wel weer geiler te worden en sterker.. en dan pak ik 0,5mg elke dag om tepels tot rust te brengen en verdwijnt dit weer.. Zou het hier ook mee te maken kunnen hebben? dat ik misschien beter op nolva over zou kunnen gaan?
Mijn gewicht blijft nu al 1,5-2 weken steken op 84-85 kg..
Ben benieuwd wat ik vrijdag op de rugdag vooruit ga deze week.. Vorige week was een enorm goede training als alles gewoon zijn werk doet zou ik er deze week weer overheen moeten knallen."The only thing worse than failing is not trying."
Comment
-
Vermoedelijk toch niet genoeg voeding binnengekregen. Nogmaals verhoogt en wat stricter mijn schema's nageleefd en ik lijk weer te groeien. Vandaag eerste 30mg winstrol erin gepleurd en de training voelde toch al iets anders aan. Ben erg benieuwd naar het effect hiervan.
Vandaag borst en biceps getraind thuis met alleen dumbells een barbell en een klimrek in een speeltuintje. (Dumbells tot 26kg dus kon niet voluit gaan maar heb gefocussed op perfecte uitvoering en pomp bij 10-12 reps)
Incline DB press
Flat DB press
Decline DB press
Incline flyes
Flat flyes
Chest dips
Widegrip barbell curl
Hammer curls
Bent over concentration curls
Schouder gaat erg goed. En hersteld stukje bij beetje. Had er weinig last van bij de training. Hoop dat ik woensdag een een keer vol uit kan gaan op de losse schouder/tricep dag. Laatste 2 keer kwam ik met DB schoulder press niet boven 20kg uit.
Verder is de gyno nog steeds onder controle maar is het kwaad al geschied. het klierweefsel geeft mijn borst een vrouwelijke look soms als het warm is..
Ook voel ik toch wel kleine knobbels al zijn deze niet meer gevoelig.
Toch zal ik op zoek moeten naar een andere oplossing om er vanaf te komen en wil ik Letrozole in huis halen, maar weet niet wanneer het slim is om dit erin te gaan gooien. moet ik hier in mijn kuur al mee gaan beginnen of beter wachten tot in de nakuur of NA de nakuur?"The only thing worse than failing is not trying."
Comment
-
Even een vraagje betreft de winstrol..
ik neem 30mg p/d 4 weken lang zoals nu gepland.. eindigt ook precies in de week van de laatste inject..
Terwijl de esthers van de test en de bold nog wel even doorwerken.. zou het niet slim zijn om nog een 2e potje winstrol te scoren en de winstrol 2 weken door te trekken na de laatste inject.. dat het elkaar een beetje beter overlapt?
Ik ondersteun de lever met liv52.. is 6 weken een oral gestackt met 2 injectables verantwoord op deze doseringen?
En wat is het meest ideale moment om de winstrol nu te nemen. 2 uurtjes voor de training? of voor het slapen gaan.. ik weet dat mensen in een win only kuur het regelmatig voor het slapen gaan pakken om je herstel te bevorderen.. maar aangezien ik al aan de test en de bold zit kan ik de winstrol dan niet beter gewoon net voor de training pakken zodat ik lekker kan profiteren van de extra kracht?"The only thing worse than failing is not trying."
Comment
-
Ja kan gerust als je de dosering normaal houd.The Sky Ain't The Limit
"Permanence, perseverance and persistence in spite of all obstacles, discouragement, and impossibilities: It is this, that in all things distinguishes the strong soul from the weak."
Comment
-
Ik heb even niet gelogd omdat ik nogal druk ben geweest.. ik heb afgelopen dagen mijn voedingschema niet goed nageleefd en ook mijn trainingen schoten er vaak bij in door omstandigheden. Gelukkig wel gezorgd dat ik mijn eiwitten zoveel mogelijk binnen kreeg alleen niet altijd op om de juiste tijden en ben gewoon niet aan mijn calorien gekomen en ook te vaak gejunkt.
Ik vind het erg jammer van mijn kuur maar het kon even niet anders..
Heb wel het idee dat ik zo'n 2 weken van mijn kuur vergooid heb. omdat ik al 2 weken op hetzelfde gewicht sta.. Wel heeft de winny me sherper gemaakt.
Ook aankomende dagen zal ik nog niet mijn volle aandacht kunnen richten op de trainingen en het eten.. maar daarna zal ik het weer volledig oppakken. intussen train ik wel maar niet voluit meer onderhoudend. Zodat ik zo weer voluit kan.. waar ik eerst 6x32kg incline db press deed doe ik nu even 10x26 en goede focus op uitvoering. Schouder lijkt er wel baat bij te hebben en hersteld nu behoorlijk goed.
Ik laat jullie weer weten als ik weer serieus getraind heb en dan zal ik het weer even loggen."The only thing worse than failing is not trying."
Comment
-
Soms kan het niet anders pik, niet gaan zagen over kuur vergooien, zonder was je slechter af geweest. Gewoon weer beuken zodra je weer kunt.
"Een zoektocht naar kennis moet los staan van het moreel van goed of kwaad, anders is die toch gedoemd niet volledig te zijn." - Genjuro
sigpic
"Rock is overpowered. Paper is fine" -Scissors-
Comment
-
Originally posted by GeneralIx View PostSoms kan het niet anders pik, niet gaan zagen over kuur vergooien, zonder was je slechter af geweest. Gewoon weer beuken zodra je weer kunt.
"The only thing worse than failing is not trying."
Comment
Sidebar top desktop
Collapse
Actieve discussies
Collapse
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 115.5kg 5x
- SSB hindu squat: 30kg 20x
Deficit SL DL:
- 130kg 4x
- 110kg...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 day ago -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 105kg 3x
- hindu squat BW 60x
Safety bar goodmorning:
- 50kg 12x...-
Kanaal: Trainingslogjes
3 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Zercher hindu squat:
- 50kg 2x6
- 50kg 1x8
Safety bar back extension:
- 40kg 1x
- BW 40x...-
Kanaal: Trainingslogjes
5 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
Safety bar squat:
- 100kg 3x
One legged calf raise:
- BW 25x, 18x
Superset met
Lu side raise:...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 115kg 3x
- SSB hindu squat:25kg 20x
Deficit SL DL:
- 122.5kg 3x
- 102.5kg...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 102.5kg 6x
- hindu squat BW 55x
Safety bar goodmorning:
- 40kg 20x...-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Zercher hindu squat:
- 40kg 3x10
Safety bar back extension:
- 45kg 2x
- BW 35x
Military...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
Safety bar squat:
- 92.5kg 11x
-box goblet squat 8kg 30x
One legged paused calf raise:
- BW 22x...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 115kg 1x
- SSB hindu squat 20kg 20x
Deficit wide grip SL DL:
- 120.5kg 4x...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 102.5kg 4x
-Hindu squat BW 40x
Sumo safety bar goodmorning:
- 40kg 16x...-
Kanaal: Trainingslogjes
3 weken geleden -
Tag Cloud
Collapse
Comment