Originally posted by The Phoenix
View Post
Fallus "Health Centre"
Collapse
X
-
Originally posted by Falstyr View PostLol eerder me pa ipv john rambo. Rambo speelt commando, me pa is het geweest en was zelfs instructeur van dat soort figuren.
Nu ik dit weet kan ik me een beetje voorstellen waarom je het liefst zelf alles oplapt, krijg je volgens mij toch een bijhoorlijk rush van als het heelt of zit ik er nou naast.
Comment
-
Originally posted by Falstyr View PostIk ga naar een dokter als het echt moet. Laatste keer moest ik met ambulance gebracht worden omdat ik op leven na dood was en dat 4 jaar terug ofzo. Kijk dan ga ik wel. Maar voor andere relatief kleine dingen heb ik in de loop der jaren geen enkele reden om te vertrouwen op artsen en doktoren. Je hebt geen reet aan die gasten. Ze hebben zelfs ooit me bloed afgetapt tot het punt dat het paars en lange tijd gevoelloos was. Ze vonden niks en dat 3x achter elkaar. Ik ga naar een micro-bioloog, opraden van me pa, waar ik zelf voor betaalde. Die gast nam 1 druppel bloed en ik kon met hem mee kijken onder de microscoop. Hij zag meteen wat er mis was, gaf me wat vitaminen en immunonorm mee en alles was binnen een maand weer perfect. Nee mannen...mij zul je niet snel bij een dokter of ziekenhuis zien.
Ben ik negatief of depressief als mijn ervaringen zodanig zijn dat ik geen reden meer heb om de meesten te vertrouwen? Ik noem het eerder een realist omdat het geen fictie is. Laat ze eerst maar eens bewijzen mijn tijd, moeite en vertrouwen waard te zijn.
Heb het verband verschoond. Opgedroogd bloed schoongemaakt en alles. De snee is nog best diep, maar het vel bedekt weer bijna alles. Het verband is nu vervangen door een grote pleister met wat jodium. Even rustig aan sporten en volgende week zou me vinger weer zo goed als nieuw moeten zijn
En nu op naar het volgende. De spuiten Tren+Primo in me linker quad.
Comment
-
niet echt een rush ofzo, maar zit er wel naar te kijken en denk van..."ziet er best mooi uit die wond". En dan bedoel ik het stuk waar geen vlees zit en je naar binnen kunt kijken. Het is niet echt bloed wat je ziet, maar wel iets roods dat glimt en beetje plakt, stroperig is, als je het aanraakt.
Moest denken aan begin vorig jaar toen ik door me rug was gegaan. Ben toen ook niet naar de dokter geweest. Had wat ZMA en asperines genomen en de pijn uitgezeten. Binnen een week liep ik naar de winkel om met 2 zware boodschappentassen te gaan lopen. Ik liep zo scheef als de pest en voelde me net een oud opa'tje. Na 2-3 weken wat fysio/kraak bezoekjes gehad. Ik had toen hetzelfde wat Pinada had met haar rug. Rug stond toen in een hoek van 90graden en kon hem niet meer recht krijgen. Duurde 8 uur om uit bed te kruipen en moeilijk doen. Niet prettig, maar moest het uitzitten.
En het grappige is. Als ik iets kleins heb zoals een verkoudheid of griep dan is er de neiging om in bed te kruipen en zielig te gaan doen rofl
Comment
-
Ik heb het niet mee gemaakt hoor die periode van hem. Was nog in de tijd van dienstplicht en zo. Zag altijd groene baret op zo'n glazen kop boven de tv staan en vroeg er in me puberteit naar wat het was. Hij heeft aardig arsenaal aan leuke verhalen
Comment
-
Originally posted by Snuff-Sann View PostIk heb getraint, moest ff m'n agressie kwijt.
Heb aan jou gedacht, en weet je?
Ik moet je bedanken want ik had op elke oefening een PR.
Zo genoeg off-topic shit!
Comment
-
Originally posted by Falstyr View PostDit topic staat vol met keiharde trainingen en belangrijke levenslessen en dan komen jullie het verzieken.
En ook enorme dilemma's zoals...wat zal ik zo gaan eten :P
Ik zal on-topic blijven.
Comment
-
Voordeel is dat je nu a.a.s. gebruikt, versnelt de wondheling. Sterkte ermee, en neem ook je rust. Wordt anders waarschijnlijk geen fijn litteken."Een zoektocht naar kennis moet los staan van het moreel van goed of kwaad, anders is die toch gedoemd niet volledig te zijn." - Genjuro
sigpic
"Rock is overpowered. Paper is fine" -Scissors-
Comment
Sidebar top desktop
Collapse
Actieve discussies
Collapse
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining D
Paused safety bar squat:
- 97.5kg 1x
Sumo safety bar goodmorning:
- 25kg 2x15
Wide grip...-
Kanaal: Trainingslogjes
14 uur geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining C
Pin zercher squat:
- 90kg 3x
Safety bar back extension:
- 40kg 4x
Push press:
- 61kg...-
Kanaal: Trainingslogjes
3 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
Safety bar squat:
- 75kg 12x
One legged calf raise:
- 50kg 6x L en R
Superset met
Lu side...-
Kanaal: Trainingslogjes
5 dagen geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining A
Safety bar squat:
- 100kg 1x
Qua kracht gemakkelijk, ervaar nog steeds kramp in kuiten, al zij het minder als eerst....-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzWoensdag trainen overgeslagen, hopende dat vrijdag geheel opgeknapt zou zijn. Gedeeltelijk gelukt, alleen merk ik erge krampen rond m'n linker kuit /...
-
Kanaal: Trainingslogjes
1 week geleden -
-
door ellengreen8160Trenabol Inj 1 Amp is a strong energy booster that is designed to enhance your strength, endurance, and overall workout performance. Engineered for athletes...
-
Kanaal: Lichaamsverzorging
1 week geleden -
-
door JellyhardBeste Builders,
Ben al ruim 10 jaar in de fitness zaal te bekennen en was altijd super fit en breed.
Nu heb ik vorig jaar een ongeluk...-
Kanaal: Kuren & resultaten
1 week geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzWeer wat grieperig / ziekjes afgelopen dagen, dus wat minder sets gedaan bij aantal oefeningen én hier en daar lager gewicht / RPE.
Training...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
-
door Stevenhackey➢ Product Name — Fairy Bread Farms Hemp Gummies Chemist Warehouse
➢ Main Benefits — Pain Relief & Reduce Stress!
➢ Composition — Natural...-
Kanaal: Algemeen
2 weken geleden -
-
Antwoord op Naruto's logdoor Naruto rulezzTraining B
SSB squat:
- 73kg 12x
One legged calf raise:
- BW + 32.5kg 18x
- BW + 32.5kg 8x
Superset...-
Kanaal: Trainingslogjes
2 weken geleden -
Tag Cloud
Collapse
Comment